The Launderettes

Hvorfor er det så få bra jenteband? Hvorfor får Donnas så stor oppmerksomhet når The Launderettes er så mye bedre?

SA mener

Avstemning

STRØMPRISEN

Synes du poltikerne bør regulere strømprisen?

Ja
Nei

Din stemme er registrert

Avsluttet

Antall stemmer: 22

ISHOCKEY

Tror du Sparta Warriors klarer å ta seg videre til semifinalen?

Ja
Nei

Din stemme er registrert

Avsluttet

Antall stemmer: 151

KULTURHUS

Tror du Folkets Hus og SA-bygget kan bli et godt kulturhus?

Ja
Nei

Din stemme er registrert

Avsluttet

Antall stemmer: 706

Søk i skattelistene
 
Søk på navn og/eller sted
Eksempel: Ola Nordmann Oslo
Se topplister i ditt postnr.
Eksempel: 2815
 
Se topplister i Kommuner
Sarpsborg 

Sist innom

Publisert 16.03.2005 kl 11:00 Oppdatert 16.03.2005 kl 12:06

Tips en venn på e-post:

De lager god og fengende rock og har et lydbilde så tøft som de tøffeste jentene i garasjen skal ha.

«Every Heart Is A Time Bomb» er en ny plate med de fem jentene i Oslo-baserte The Launderettes. Ha en ting klart for deg: Dette er en god og morsom plate. Den eneste innvendingen er at det skulle vært gjort en ommøblering på låtrekkefølgen.

Denne platen skulle begynt med låt nummer fire «W.W.J.J.D.» er en tøff og god rockelåt. Så kommer en god poppreget låt før det igjen rockes godt. De tre første sporene er ikke like sterke. Du rekker å få en viss tvil i deg før det tar av.

Det er all grunn til å gi jentene i The Launderettes lang mer oppmerksomhet enn de har fått. De lager god og fengende rock og har et lydbilde så tøft som de tøffeste jentene i garasjen skal ha.

Anmeldt av Erling Brøndmo

Kvartfinale 5 er i gang

Stillingen er 0-0! Vinneren av kveldens kvartfinale mellom Sparta og Stjernen kan søndag avansere til semifinalen.

SA Nettradio: Hør kampen live fra 18.00 Les mer

Hjulstad førstekeeper i 08

Magnus Hjulstad (25) står i mål i serieåpningen for Sarpsborg 08. Les mer

Klar for MGP-battle

Wig Wam i svenskenes MGP. Les mer

sapoliti

Innbrudd i Skjeberg

Stjal motorsager og høytrykksspylere fra firma. Les mer

Supporterne slår tilbake

– Vi skal vise Stjernen at vi er best både på isen og på tribunen. DEBATTEN FORTSETTER HER Les mer

500 - Internal server error

Error message:
Transformation ended in error for request URI: /componada/component/show-esi/normal/global/footer/www.sa.no/101/dashboard/siteFooter/ when using style sheet component_xhtml2html.xsl. Masked exception is:
Problem transforming sheet: jar:file:/var/jetty/componada/Jetty_0_0_0_0_9002_componada.webapp.war__componada.webapp__.bdff6g/webapp/WEB-INF/lib/templator-jar-1.6.jar!/xslt/component_xhtml2html.xsl

root cause:
org.xml.sax.SAXParseException: The element type "span" must be terminated by the matching end-tag "</span>".