Norges Ishockeyforbund har satt opp terminlisten for eliteserien for sesongen 2022/23:

Onsdag 9/9:

Frisk Asker – Vålerenga 19.00

Lørdag 10/9:

Stjernen – Storhamar 16.00

Grüner – Manglerud Star 16.00

Lillehammer – Sparta 18.00

Torsdag 15/9:

Sparta – Stavanger 18.00

Manglerud Star – Frisk Asker 18.30

Ringerike – Grüner 18.30

Storhamar – Lillehammer 18.30

Vålerenga – Stjernen 18.30

Lørdag 17/9:

Grüner – Sparta 16.00

Manglerud Star – Ringerike 16.00

Stavanger – Storhamar 16.00

Stjernen – Frisk Asker 16.00

Lillehammer – Vålerenga 18.00

Tirsdag 20/9:

Frisk Asker – Lillehammer 18.30

Sparta – Ringerike 18.30

Stjernen – Manglerud Star 18.30

Storhamar – Grüner 18.30

Vålerenga – Stavanger 18.30

Torsdag 22/9:

Stavanger – Frisk Asker 18.00

Lillehammer – Stjernen 18.30

Manglerud Star – Sparta 18.30

Ringerike – Storhamar 18.30

Grüner – Vålerenga 19.00

Lørdag 24/9:

Stjernen – Stavanger 16.00

Vålerenga – Ringerike 16.00

Søndag 25/9:

Frisk Asker – Grüner 17.00

Lillehammer – Manglerud Star 17.00

Storhamar – Sparta 17.00

Tirsdag 27/9:

Stavanger – Ringerike 18.00

Torsdag 29/9:

Manglerud Star – Storhamar 18.30

Ringerike – Frisk Asker 18.30

Sparta – Vålerenga 18.30

Grüner – Stjernen 19.00

Lørdag 1/10:

Frisk Asker – Sparta 16.00

Vålerenga – Storhamar 16.00

Stavanger – Manglerud Star 16.00

Søndag 2/10:

Lillehammer – Grüner 17.00

Mandag 3.10:

Stjernen – Ringerike 18.30

Torsdag 6/10:

Manglerud Star – Vålerenga 18.30

Ringerike – Lillehammer 18.30

Sparta – Stjernen 18.30

Storhamar – Frisk Asker 18.30

Grüner – Stavanger 19.00

Lørdag 8/10:

Manglerud Star – Grüner 16.00

Sparta – Lillehammer 16.00

Storhamar – Stjernen 16.00

Vålerenga – Frisk Asker 16.00

Søndag 9/10:

Ringerike – Stavanger 17.00

Torsdag 13/10:

Frisk Asker – Manglerud Star 18.30

Lillehammer – Storhamar 18.30

Stjernen – Vålerenga 18.30

Grüner – Ringerike 19.00

Lørdag 15/10:

Frisk Asker – Stjernen 16.00

Ringerike – Manglerud Star 16.00

Sparta – Grüner 16.00

Storhamar – Stavanger 16.00

Vålerenga – Lillehammer 16.00

Tirsdag 18/10:

Stavanger – Stjernen 18.00

Lillehammer – Vålerenga 18.30

Torsdag 20/10:

Stavanger – Vålerenga 18.00

Lillehammer – Frisk Asker 18.30

Manglerud Star – Stjernen 18.30

Ringerike – Sparta 18.30

Grüner – Storhamar 19.00

Lørdag 22/10:

Frisk Asker – Stavanger 16.00

Sparta – Manglerud Star 16.00

Stjernen – Lillehammer 18.00

Storhamar – Ringerike 18.00

Søndag 23/10:

Vålerenga – Grüner 16.00

Tirsdag 25/10:

Manglerud Star – Lillehammer 18.30

Ringerike – Vålerenga 18.30

Sparta – Storhamar 18.30

Grüner – Frisk Asker 19.00

Torsdag 27/10:

Lillehammer – Stavanger 18.00

Frisk Asker – Ringerike 18.30

Stjernen – Grüner 18.30

Storhamar – Manglerud Star 18.30

Vålerenga – Sparta 18.30

Lørdag 29/10:

Grüner – Lillehammer 16.00

Manglerud Star – Stavanger 16.00

Ringerike – Stjernen 16.00

Sparta – Frisk Asker 16.00

Tirsdag 1/11:

Stavanger – Grüner 18.00

Storhamar – Vålerenga 18.30

Torsdag 3/11:

Frisk Asker – Storhamar 18.30

Lillehammer – Ringerike 18.30

Stjernen – Sparta 18.30

Vålerenga – Manglerud Star 18.30

Lørdag 5/11:

Grüner – Manglerud Star 16.00

Lillehammer – Sparta 16.00

Stavanger – Ringerike 16.00

Stjernen – Storhamar 16.00

Frisk Asker – Vålerenga 18.00

Tirsdag 15/11:

Stavanger – Sparta 18.00

Torsdag 17/11:

Sparta – Stavanger 18.00

Manglerud Star – Frisk Asker 18.30

Ringerike – Grüner 18.30

Storhamar – Lillehammer 18.30

Vålerenga – Stjernen 18.30

Lørdag 19/11:

Grüner – Sparta 16.00

Manglerud Star – Ringerike 16.00

Lillehammer – Stavanger 18.00

Stjernen – Frisk Asker 18.30

Tirsdag 22/11:

Stavanger – Storhamar 18.00

Torsdag 24/11:

Frisk Asker – Lillehammer 18.30

Sparta – Ringerike 18.30

Stjernen – Manglerud Star 18.30

Storhamar – Grüner 18.30

Vålerenga – Stavanger 18.30

Lørdag 26/11:

Grüner – Vålerenga 16.00

Manglerud Star – Sparta 16.00

Ringerike – Storhamar 16.00

Stavanger – Frisk Asker 16.00

Søndag 27/11:

Lillehammer – Stjernen 17.00

Torsdag 1/12:

Stjernen – Stavanger 18.00

Frisk Asker – Grüner 18.30

Lillehammer – Manglerud Star 18.30

Storhamar – Sparta 18.30

Vålerenga – Ringerike 18.30

Lørdag 3/12:

Grüner – Stjernen 16.00

Manglerud Star – Storhamar 16.00

Sparta – Vålerenga 16.00

Søndag 4/12:

Ringerike – Frisk Asker 17.00

Stavanger – Lillehammer 17.00

Torsdag 8/12:

Stavanger – Manglerud Star 18.00

Frisk Asker – Sparta 18.30

Lillehammer – Grüner 18.30

Stjernen – Ringerike 18.30

Vålerenga – Storhamar 18.30

Lørdag 10/12:

Grüner – Stavanger 16.00

Manglerud Star – Vålerenga 16.00

Ringerike – Lillehammer 16.00

Sparta – Stjernen 16.00

Storhamar – Frisk Asker 16.00

Onsdag 28/12:

Ringerike – Stavanger 18.00

Sparta – Lillehammer 18.30

Storhamar – Stjernen 18.30

Vålerenga – Frisk Asker 18.30

Manglerud Star – Grüner 18.30

Fredag 30/12:

Stavanger – Sparta 18.00

Frisk Asker – Manglerud Star 18.30

Lillehammer – Storhamar 18.30

Stjernen – Vålerenga 18.30

Grüner – Ringerike 19.00

Torsdag 5/1:

Stavanger – Storhamar 18.00

Frisk Asker – Stjernen 18.30

Ringerike – Manglerud Star 18.30

Sparta – Grüner 18.30

Vålerenga – Lillehammer 18.30

Lørdag 7/1:

Grüner – Storhamar 16.00

Manglerud Star – Stjernen 16.00

Ringerike – Sparta 16.00

Stavanger – Vålerenga 16.00

Lillehammer – Frisk Asker 18.00

Torsdag 12/1:

Frisk Asker – Stavanger 18.30

Ringerike – Storhamar 18.30

Sparta – Manglerud Star 18.30

Stjernen – Lillehammer 18.30

Vålerenga – Grüner 18.30

Lørdag 14/1:

Grüner – Frisk Asker 16.00

Manglerud Star – Lillehammer 16.00

Ringerike – Vålerenga 16.00

Sparta – Storhamar 16.00

Tirsdag 17/1:

Stavanger – Stjernen 18.00

Torsdag 19/1:

Stavanger – Lillehammer 18.00

Frisk Asker – Ringerike 18.30

Stjernen – Grüner 18.30

Storhamar – Manglerud Star 18.30

Vålerenga – Sparta 18.30

Lørdag 21/1:

Grüner – Lillehammer 16.00

Manglerud Star – Stavanger 16.00

Ringerike – Stjernen 16.00

Sparta – Frisk Asker 16.00

Storhamar – Vålerenga 16.00

Tirsdag 24/1:

Stavanger – Grüner 18.00

Frisk Asker – Storhamar 18.30

Lillehammer – Ringerike 18.30

Stjernen – Sparta 18.30

Vålerenga – Manglerud Star 18.30

Torsdag 26/1:

Stavanger – Ringerike 18.00

Frisk Asker – Vålerenga 18.30

Lillehammer – Sparta 18.30

Stjernen – Storhamar 18.30

Grüner – Manglerud Star 19.00

Lørdag 28/1:

Manglerud Star – Frisk Asker 16.00

Sparta – Stavanger 16.00

Storhamar – Lillehammer 18.30

Søndag 29/1:

Ringerike – Grüner 17.00

Vålerenga – Stjernen 17.00

Tirsdag 2/2:

Storhamar – Stavanger 18.00

Lillehammer – Vålerenga 18.30

Manglerud Star – Ringerike 18.30

Stjernen – Frisk Asker 18.30

Grüner – Sparta 19.00

Torsdag 4/2:

Sparta – Ringerike 16.00

Stjernen – Manglerud Star 16.00

Storhamar – Grüner 16.00

Vålerenga – Stavanger 16.00

Frisk Asker – Lillehammer 18.00

Torsdag 16/2:

Stavanger – Frisk Asker 18.00

Lillehammer – Stjernen 18.30

Manglerud Star – Sparta 18.30

Storhamar – Ringerike 18.30

Grüner – Vålerenga 19.00

Lørdag 18/2:

Frisk Asker – Grüner 16.00

Stjernen – Stavanger 16.00

Storhamar – Sparta 16.00

Søndag 19/2:

Lillehammer – Manglerud Star 17.00

Vålerenga – Ringerike 17.00

Torsdag 23/2:

Stavanger – Lillehammer 18.00

Manglerud Star – Storhamar 18.30

Ringerike – Frisk Asker 18.30

Sparta – Vålerenga 18.30

Grüner – Stjernen 19.00

Lørdag 25/2:

Frisk Asker – Sparta 16.00

Stavanger – Manglerud Star 16.00

Stjernen – Ringerike 16.00

Vålerenga – Storhamar 16.00

Lillehammer – Grüner 18.00

Tirsdag 28/2:

Grüner – Stavanger 19.00

Manglerud Star – Vålerenga 19.00

Ringerike – Lillehammer 19.00

Sparta – Stjernen 19.00

Storhamar – Frisk Asker 19.00