Ellevill sportshelg på sa.no

FFKs serieåpning mot Hødd søndag er bare en av rundt 50 fotballkamper du kan se på sa.no denne helgen.

FFKs serieåpning mot Hødd søndag er bare en av rundt 50 fotballkamper du kan se på sa.no denne helgen. Foto:

Gjennom sportsportalen Direktesport vil Sarpsborg Arbeiderblad og Amedia vise seriestarten i PostNord-ligaen og Norsk Tipping-ligaen, i tillegg til fotball fra Toppserien, svensk ishockey og to MMA-stevner lørdag og søndag.

DEL

Totalt denne helga er det snakk om mer enn 50 direktesendte kamper du kan se direkte på sa.no. Se fullstendig oversikt her: Direktesport

Du trenger et abonnement på Sarpsborg Arbeiderblad for å kunne se kampene. Forsøk frem til sommeren for kun 99 kroner: SA kampanje

Ved siden av alle de direktesendte kampene, har SA.TV direktesending både før og etter Sarpsborg 08s seriekamp mot Lillestrøm på Stadion søndag.

Sendeplan lørdag:

Toppserien:

14.00: Klepp - Røa

14.00: Lyn - Kolbotn

15.00: LSK Kvinner - Arna-Bjørnar

15.00: Sandviken - Stabæk

15.00: Vålerenga - Fart

PostNord-ligaen avd. 1:

11.30: Byåsen - Brattvåg

15.00: Levanger - Moss

15.00: Sola - Kvik Halden

16.00: Nardo - Vidar

16.00: Egersund - Bryne

17.45: Arendal - Stjørdals-Blink

PostNord-ligaen avd. 2:

14.00: Alta - Mjølner

14.00: Oppsal - Florø

16.00: Sotra - Grorud

16.00: Fram Larvik - Elverum

Norsk Tipping-ligaen avd. 1:

14.00: Nordstrand - Spjelkavik

15.00: Herd - Kråkerøy

16.00: Sunndal - Eidsvold Turn

Norsk Tipping-ligaen avd. 2:

13.00: Grei - Halsen

14.00: Frigg - Ørn-Horten

14.00: FK Tønsberg - Lyn

16.00: Drøbak-Frogn - Ready

19.00: Mjøndalen 2 - Norild

Norsk Tipping-ligaen avd. 3:

13.00: Pors - Brodd

14.00: Flint - Mandalskameratene

16.00: Flekkerøy - Staal

Norsk Tipping-ligaen avd. 4:

16.00: Djerv1919 - Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen avd. 5:

14.00: Verdal - Gjøvik-Lyn

16.00: Kongsvinger 2 - Melhus

16.00: Raufoss 2 - Kolstad

16.00: Strindheim - Brumunddal

17.00: Tiller - Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen avd. 6:

13.30: Fløya - Ullensaker/Kisa 2

15.00: Finnsnes - Harstad

16.00: Melbo - Gjelleråsen

18.15: Lillestrøm 2 - Leknes

4.-divisjon:

14.00: Idd SK - Råde

MMA:

16.00: Battle Arena

19.30: Cage Warriors, Academy South East

Ishockey

15.15: Frölunda - Luleå

Sendeplan søndag

Toppserien:

19.00: Trondheims-Ørn - Avaldsnes

PostNord-ligaen avd. 1:

16.00: Fredrikstad - Hødd

PostNord-ligaen avd. 2:

16.00: Asker - Kjelsås

16.00: Åsane - Senja

Norsk Tipping-ligaen avd. 1:

12.00: Årvoll - Molde 2

14.00: Rommen - Træff

Norsk Tipping-ligaen avd. 3:

17.00: Madla - Storm

Norsk Tipping-ligaen avd. 4:

14.00: Brann 2 - Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen avd. 6:

15.00: Skjetten - Skjervøy

Håndball:

14.00: Sarpsborg - Glassverket

Ishockey:

15.00: Färjestad - Djurgården

Reekruttene spiller mandag

I tillegg viser SA seriepremieren til Sarpsborg 08s rekruttlag rett over helgen. De spiller hjemme mot Lørenskog klokka 20 mandag 15. april.

Kampen ser du her.

Artikkeltags